Porównywarka mieszkaniowa

O corocznym ubezpieczeniu OC komunikacyjnym większość z nas pamięta. Rośnie również liczba osób, które decydują się na doubezpieczenie samochodu dodatkowymi polisami (np. autocasco, assistance online – rankomat.pl, itd.).
Ubezpieczenia samochodu zawieramy z konieczności… ubezpieczenia nieruchomości również! Bo choć nikt nie nałożył ustawowo obowiązku kupowania ubezpieczeń domu lub mieszkania, to jednak czujemy chęć ochrony naszego dobytku.
I słusznie. Dla tych wszystkich, którzy chcieliby kupić ubezpieczenie mieszkania lub domu, jest przygotowana porównywarka ubezpieczeń.

>>>Porównaj ubezpieczenia domu i mieszkania<<<

Kalkulator ubezpieczeń domu i mieszkania – czy warto?

Jak najbardziej! Oto kilka powodów:

  • często nie zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele elementów należy wziąć pod uwagę, dostosowując ubezpieczenie do swoich potrzeb. Kalkulator ubezpieczenia mieszkania przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy wyboru najlepszej polisy;
  • ubezpieczenie możesz wybrać i zawrzeć online – wypełniając jeden formularz, otrzymujesz kilka ofert i wybierasz tą najlepszą, z dopasowanym do potrzeb zakresem;
  • często mówi się o tym, że w przypadku ubezpieczeń dobrowolnych najtańsze oferty nie są najlepsze. Ale dzięki porównywarce będziesz mógł tak dopasować ofertę do swoich potrzeb, tak aby to właśnie najniższa oferta w tabeli wynikowej okazała się dla Ciebie najlepsza;
  • możesz od razu porównać sobie nie tylko wysokość składki, ale także zakres ochrony i ryzyka, które obejmuje wybrane przez Ciebie ubezpieczenie.

Jakie istnieją porównywarki ubezpieczeń mieszkania

O ile w internecie mamy do wyboru naprawdę wiele porównywarek komunikacyjnych (chociażby iPolisa, Rankomat, promowana przez nas Wowpolisa), o tyle porównywarek mieszkaniowych nie ma aż tak dużo. Z uwagi na liczbę dostępnych towarzystw, liczbę promowanych produktów oraz łatwość w uzupełnieniu polecamy przede wszystkim Ubezpieczeniemieszkania.pl.

Najlepsze porównywarki ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczeniemieszkania.pl

Zainteresowanych dobrych i dopasowanym ubezpieczeniem nieruchomości zapraszamy serdecznie do odwiedzin serwisu ubezpieczeniemieszkania.pl, gdzie na stronie leadowej możesz uzyskać porównanie najlepszych polis. My natomiast w tym artykule postaramy się przybliżyć Wam działanie tego narzędzia.

Read more... 0 comments