Poznaj korzyści płynące z korzystania z kalkulatora ubezpieczenia na życie!

Już co nieco pisaliśmy wcześniej na temat działania porównywarek ubezpieczeń na życie. Niemniej warto byłoby chyba wspomnieć jeszcze na temat tego, jakie korzyści płyną z posługiwania się podobnym narzędziem. I dla klienta, i dla samego agenta ubezpieczeniowego.

Cóż, na początek zajmijmy się może korzyściami dla agenta ubezpieczeniowego – o tym jeszcze nie pisaliśmy na łamach tego jak obliczyć ubezpieczenie na życie onlineserwisu. A więc tak:

  • agent ma pewność, że osoba, z którą się kontaktuje, faktycznie jest zainteresowana zawarciem najlepszego ubezpieczenia na życie;

  • może więc w miarę szybko wyrobić sobie portfel klientów – to świetna opcja zwłaszcza dla początkujących agentów;

  • lub poszerzyć liczbę klientów i ich zdywersyfikować – to również znakomita opcja dla agentów bardziej doświadczonych.

Oczywiście nie ma róży bez kolców. Użytkowanie systemu LEAD jest oczywiście płatne, ale korzyści szybko powinny zwrócić poniesiony wkład finansowy.

A co z osobami, które te leady wypełniają – a więc z tymi, którzy są zainteresowani zawarciem ubezpieczenia? Trochę już na ten temat pisaliśmy, warto byłoby natomiast trochę jeszcze przypomnieć, że:

  • internauci, którzy chcą znaleźć najlepsze ubezpieczenie na życie, mogą wypełnić formularz kiedy chcą i absolutnie za darmo;

  • wypełnienie formularza nie jest zobowiązujące do spotkania;

  • klient może otrzymać nawet pięć różnych ofert wybrać tę najlepszą!

Jeden z ciekawszych kalkulatorów ubezpieczenia na życie znaleźć można na stronie ubezpieczenienazyciekalkulator.pl. Zapraszamy do zapoznania się, nawet w celach wyłącznie poglądowych:)