Porównywarka komunikacyjna

Dla wielu kierowców wszelkiego rodzaju porównywarki OC i AC wciąż są technologiczną nowinką. A to dziwne, bo korzyści płynące z takiego rozwiązania są wręcz nieocenione. Nie trzeba ofert szukać samodzielnie, nie trzeba wysłuchiwać ofert od kilku agentów ubezpieczeniowych. Wszystko możesz zrobić z domu – kiedy chcesz i w ciągu pięciu minut.

>>>Porównywarka ubezpieczeń OC i AC – sprawdź składki!<<<

Kalkulator OC i AC czy porównywarka?

W internecie mamy dostępne dwa rodzaje narzędzi, umożliwiające liczenie składek. Pierwszy to kalkulator OC/AC, dostępny na stronach internetowych towarzystw ubezpieczeniowych. Taka aplikacja jest bardzo przydatna, gdy jesteś zdecydowany na zakup ubezpieczenia w konkretnym towarzystwie ubezpieczeniowym, bo często możliwy jest zakup polisy od razu z poziomu strony www.

Porównywarkę ubezpieczenia często nazywamy kalkulatorem OC/AC, ale to jest całkiem inne narzędzie! Bardziej adekwatna byłaby chyba nazwa „multikalkulator”. W porównywarce komunikacyjnej bowiem od razu zestawić można ze sobą różne oferty, co nie jest możliwe w kalkulatorze OC firmy ubezpieczeniowej – zliczającym składki tylko tego konkretnego towarzystwa.
Tak więc – jeśli zależy Ci na kompleksowym przeglądzie ofert, to właśnie porównywarka OC i AC powinna spełnić Twoje oczekiwania.

Jak obliczyć OC i AC w porównywarce?

Słysząc sformułowania: „kalkulator”, „obliczenie”, „porównywarka” (nie daj Boże jeszcze „OC i AC”), większość internautów myśli sobie: Nie dziękuję – pozostanę przy tradycyjnym wyszukiwaniu ofert. Tymczasem porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych nie ma w sobie nic trudnego! Naprawdę wystarczy poświęcić pięć minut (osobom, które robią porównanie po raz pierwszy pewnie będzie potrzebne z dziesięć), aby poznać najtańsze OC i tanie AC w odpowiednim zakresie.

Jak obliczać ubezpieczenia online? Najlepiej zacznij od przygotowania się. Zgromadź w zasięgu ręki: dowód rejestracyjny, obecną umowę ubezpieczenia, prawo jazdy, dowód osobisty. Następnie zacznij uzupełniać formularz. Nie wiemy, z jakiej porównywarki będziesz korzystał (chociaż jedną z nich chcielibyśmy Ci polecić), ale większość działa tak samo: odpowiadasz na pytania dotyczące samochodu, historii ubezpieczenia, danych właściciela pojazdu. Na większość z tych pytań pewnie będziesz umiał odpowiedzieć, nie sięgając nawet do swoich dokumentów.

 

Poznaj porównywarki OC i AC samochodu

 

Rankomat.pl

Na pewno kojarzycie Rankomat.pl z reklamy telewizyjnej. Dzisiaj pokażemy, w jaki sposób można tam wypełnić formularz kalkulatora ubezpieczenia samochodu. Zapraszamy serdecznie!

Read more... 0 comments

AC i Assistance a porównywarki

W poprzednim artykule w tym dziale opisywaliśmy działanie takiego narzędzia jak kalkulator ubezpieczenia OC Wowpolisa. Wspomnieliśmy też o tym, że z jego pomocą można także obliczać składkę AC i Assistance. I tu można mieć kilka wątpliwości dotyczących kalkulatora - wybór OC jest dość prosty, wybiera się najtańszą ofertę. Jednak skąd program będzie wiedział, co konkretnie interesuje nas w ponadprogramowym ubezpieczeniu? Sprawdźmy na przykładzie AC!

Read more... 0 comments

Wowpolisa.pl

Wśród różnych propozycji porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych, Wowpolisa.pl jest stosunkowo nowym graczem na rynku. Stąd też pomysł, aby odwrócić chronologię i akurat ją opisać jako pierwszą. Być może bowiem jeszcze nie udało Ci się na nią natrafić.

Read more... 0 comments