Polisanaraka.pl

Być może nie wiesz jeszcze, ale istnieją dedykowane produkty na wypadek zachorowania na raka. W tej chwili w Polsce oferują je trzy towarzystwa ubezpieczeniowe: AIG, ING, AXA. Jest to o tyle dobra wiadomość, że jeśli interesuje Cię tylko i wyłącznie ochrona na wypadek zachorowania na nowotwór, to nie musisz wcale brać pełnego ubezpieczenia na życie. Możesz zdecydować się tylko i wyłącznie na tę formę ochrony. Czy jednak można porównać sobie gdzieś te oferty?

Otóż – oczywiście, że tak! Jest porównywarka ubezpieczeń na nowotwór polisanaraka.pl. Jeśli korzystałeś już z promowanej przez nas porównywarki ubezpieczeń na życie, to pewnie nie będziesz miał większych problemów ze zorientowaniem się, na czym polega działanie promowanego przez nas narzędzia. Ale oczywiście – opisać musimy.

Pierwszym krokiem formularza są zapytania o:

  • datę urodzenia;

  • miesięczne wydatki (pozwolą one lepiej dopasować sumę ubezpieczenia do potrzeb);

  • kwota, jaką możesz potrzebować na leczenie (możesz wybrać od 35 tys. do 500 tys. złotych);

  • miesięczną rentę, jaką chciałbyś otrzymywać na wypadek leczenia – pozwoli Ci ona utrzymać standardowy poziom życia.

Jeśli nie będziesz znał odpowiedzi na któreś z tych pytań, nie szkodzi. Dzięki praktycznym podpowiedziom na pewno dobrze się zorientujesz, co należy wpisać.

Kolejne pytania to skrócony wywiad medyczny. Należy odpowiedzieć na pytania:

  • o choroby nowotworowe występujące w Twojej rodzinie;

  • o to, czy badasz się regularnie na wypadek zachorowania;

  • o to, czy kiedykolwiek zdiagnozowano u Ciebie taką chorobę.

To wygląda tak, jak na załączonym obrazku:

ubezpiecz się na wypadek nowotworu

Nie należy kłamać w żadnych z tych pytań! A już zwłaszcza w pytaniu o chorobę u Ciebie lub członków Twojej rodziny. Jeśli skłamiesz i zachorujesz, ubezpieczyciel będzie mógł nawet wstrzymać się z wypłatą świadczenia!

Na kolejnym etapie trzeba podać swoje dane osobowe: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, kod pocztowy i miejscowość. I to wszystko. Dajesz „Wyślij formularz” i czekasz na kontakt ze strony trzech agentów ubezpieczeniowych. Oczywiście wszystkie dane muszą być prawdziwe, zwłaszcza numer telefonu, aby kontakt z agentami był w ogóle możliwy.

Nasza opinia: szybko i sprawnie. I, co najważniejsze, promowany produkt również jest bardzo dobry, a zarazem niedrogi. Zachęcamy do przetestowania.

Nasza ocena: 10/10.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy(ów) oddano)