Ubezpieczenienarciarskie.pl

Wprawdzie do sezonu narciarskiego zostało jeszcze trochę czasu, to nie zaszkodzi już teraz opisać jedną z porównywarek ubezpieczeń narciarskich, obecną na polskim rynku. Mowa tu oczywiście o ubezpieczenienarciarskie.pl. Jeśli lubisz oddawać się białemu szaleństwu, to wpis ten będzie idealny dla Ciebie.

Jeśli już widziałeś, w jaki sposób działa dopasowanie ubezpieczenia turystycznego na ubezpieczenieturystyczne.com.pl, to nie będziesz wcale zdziwiony działaniem tejże porównywarki. Niemniej jednak – opisać by wypadało. A więc: aby porównać ubezpieczenie na narty, należy wejść na stronę: http://www.porownanie.ubezpieczenienarciarskie.pl/dopasuj-ubezpieczenie/0.html. Dowiesz się tam, że wybór najlepszego ubezpieczenia narciarskiego to kwestia już nawet tylko pięciu kroków. Pierwszym z nich będzie uzupełnienie formularza.

A formularz… cóż, formularz jest niezwykle krótki. Zresztą zobacz sam na obrazku – trzeba odpowiedzieć raptem na cztery pytania:

cztery pytania, które pozwolą Ci poznać najlepsze ubezpieczenie narciarskie

Jeśli chodzi o miejsce wyjazdu, to do wyboru masz: Polskę, Europę oraz Świat. Pamiętaj, że bez ważnego ubezpieczenia koszty ratownictwa górskiego są niezwykle wysokie! Koszty akcji śmigłowcem w Słowacji sięgają nawet… kilkunastu tysięcy euro.

Kolejne pytanie pada o cel wyjazdu. Pamiętaj, że jakiekolwiek uprawianie sportu (nawet amatorsko) będzie oznaczać zwyżkę na polisie. Niemniej jednak – jeśli wybierasz się w celu jazdy na nartach albo na snowboardzie, to oczywiście koniecznie musisz pamiętać o odpowiednim ubezpieczeniu.

W następnym pytaniu będziesz musiał poinformować ubezpieczyciela o liczbie osób, które będą objęte ochroną ubezpieczeniową, a następnie (to chyba najważniejszy punkt), o zakresie ubezpieczenia. W przypadku ubezpieczeń narciarskich chyba nie należy zapomnieć o żadnym z tych punktów – jak się wydaje, każdy element ochrony jest nieodzowny. Pamiętaj, że karta EKUZ, którą możesz otrzymać, wyjeżdżając za granicę, nie zagwarantuje Ci, że wszystkie świadczenia będą darmowe!

Następnie przechodzisz do kolejnego kroku, gdzie wyświetla Ci się tabela wynikowa z trzema najbardziej dopasowanymi ubezpieczeniami. Poznajesz również zakres ubezpieczeń. Aby dowiedzieć się, jaka będzie składka, powinieneś poprzez button „Sprawdź składkę” przejść na stronę ubezpieczyciela. Tam będziesz musiał podać dodatkowe informacje, jakie są potrzebne do poprawnego wyliczenia składki.

Nasza opinia: tak jak w przypadku serwisu ubezpieczenieturystyczne.com.pl, które opisywaliśmy na tej stronie, ubezpieczenienarciarskie.pl służy przede wszystkim zindywidualizowanemu dopasowaniu polisy do potrzeb ubezpieczającego. Dlatego też:

Nasza ocena: 9/10.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy(ów) oddano)