Porównywarka turystyczna

Podczas przygotowań do wyjazdu mamy mnóstwo rzeczy na głowie. Często o ubezpieczeniu turystycznym myślimy dosłownie na ostatnią chwilę. Wydawałoby się wówczas, że nie ma już czasu na porównanie ofert i kupno najlepszej polisy. Nic bardziej mylnego! Istnieją bowiem internetowe porównywarki ubezpieczeń turystycznych.

>>>Porównaj składki polis turystycznych<<<

Kalkulator polis turystycznych – jak działa, dlaczego warto?

Jeśli nie wiesz jeszcze, jak działa porównywarka ubezpieczenia turystycznego, ale korzystałeś już z innych kalkulatorów ubezpieczeń, to zapewne zdziwi Cię, jak niewiele pytań koniecznych jest do wypełnienia formularza. Wystarczy tylko wypełnić:

  • liczbę osób, które mają zostać objęte ubezpieczeniem;
  • docelowe miejsce wyjazdu;
  • okres trwania ubezpieczenia;
  • cel wyjazdu – wypoczynkowy, służbowy, zarobkowy;
  • dodatkowe opcje – pamiętaj, że im więcej opcji wybierzesz, tym zapłacisz więcej, ale będziesz miał większą ochronę.

Otrzymasz wówczas porównanie ofert ubezpieczeń turystycznych – nie tylko jeśli chodzi o cenę, ale również o zakres ochrony. Będziesz mógł wówczas zakupić interesujące Cię ubezpieczenie online przelewem, a umowę dostaniesz nawet w kilka minut na maila. To znakomite wyjście zwłaszcza w przypadku wyjazdów last-minute.

 

Porównywarki polis: turystycznych i narciarskich

 

Totalmoney.pl

Podobnie jak w przypadku Rankomatu, tak i Totalmoney ma ambicje stać się porównywarką wszystkich ubezpieczeń i usług finansowych (z telewizją, internetem i telefonem włącznie). Dzisiaj zastanowimy się nad porównywarką ubezpieczeń turystycznych, która jest obecna w serwisie.

Read more... 0 comments

Polisanarciarska.pl

Ponieważ jesteśmy w temacie ubezpieczeń turystycznych i ponieważ opisywaliśmy już jedną porównywarkę ubezpieczeń narciarskich, to może teraz pora na kolejną? Dziś na warsztat bierzemy serwis polisanarciarska.pl. Jak uzupełnić formularz, który tam się znajduje – o tym będzie w dalszej części artykułu.

Read more... 0 comments

Ubezpieczenienarciarskie.pl

Wprawdzie do sezonu narciarskiego zostało jeszcze trochę czasu, to nie zaszkodzi już teraz opisać jedną z porównywarek ubezpieczeń narciarskich, obecną na polskim rynku. Mowa tu oczywiście o ubezpieczenienarciarskie.pl. Jeśli lubisz oddawać się białemu szaleństwu, to wpis ten będzie idealny dla Ciebie.

Read more... 0 comments

Ubezpieczenieturystyczne.com.pl

Ubezpieczenieturystyczne.com.pl jest serwisem, który umożliwia zawarcie polisy na wyjazd na dwa sposoby: albo poprzez kupno już gotowego produktu, albo poprzez dopasowanie ubezpieczenia do własnych potrzeb. Ponieważ nasz serwis traktuje o porównywarkach ubezpieczeń, to zajmiemy się tą drugą możliwością.
Read more... 0 comments

Polisaturystyczna.pl

Dzisiaj mamy do zaprezentowania Wam porównywarkę Polisaturystyczna.pl. O tym, jak działa to narzędzie, opisujemy krok po kroku poniżej. Zapraszamy do lektury!

Read more... 0 comments