Porównywarka ubezpieczeń na życie

Ludzie przyzwyczajeni do porównywania ubezpieczeń majątkowych przez internet, często powtarzają opinię, że kalkulatory ubezpieczeń na życie nie istnieją, gdyż jest to produkt zbyt skomplikowany. Tymczasem okazuje się, że to nieprawda. Możemy skorzystać ze znakomitego rozwiązania, który umożliwi porównanie ubezpieczeń na życie.

>>>Znajdź najlepsze ubezpieczenie na życie przez internet!<<<

Kalkulator ubezpieczenia na życie – istnieje? A jeśli tak, to jak działa?

Porównując ubezpieczenia samochodu, mieszkaniowe czy turystyczne w kalkulatorach online przyzwyczailiśmy się do tego, że otrzymujemy tabelę z wynikami składek i możemy wybrać najlepszą ofertę. W takim przypadku kalkulator ubezpieczenia na życie może nas rozczarować… Bo na do widzenia nie dostajemy wglądu w składki, a jedynie obietnicę kontaktu z 5 agentami ubezpieczeniowymi.

A to dlatego, że rzetelne wyliczenie składki na ubezpieczenie życiowe online nie byłoby możliwe. Jest za dużo zmiennych, aby można było faktycznie wyliczyć takie ubezpieczenie. Porównywarki ubezpieczeń na życie mają za zadanie:

  • zgromadzić wszelkie dane, jakich potrzeba do wyliczenia składki;
  • a następnie skontaktować z Tobą maksymalnie pięciu agentów ubezpieczeniowych, którzy są pewni, że mogą zaoferować Ci atrakcyjne ubezpieczenie.

W ten sposób:

  • raz wypełniasz formularz;
  • wysłuchujesz (nawet tylko telefonicznie) oferty;
  • wybierasz jedną ofertę, która odpowiada Ci najbardziej.

A z jakich kalkulatorów ubezpieczeń na życie korzystać nie warto?

Cóż, jeśli porównywarka obiecuje Ci wyliczenie składki na podstawie wysokości sumy ubezpieczenia oraz czasu trwania umowy, to wiedz, że takie wyliczenie będzie prawdopodobnie kompletnie rozmijało się z prawdą. Chyba że dotyczy bardzo prostych produktów, jak na przykład ubezpieczenie na życie dla osób starszych, gdzie nie są wymagane dodatkowe badania lekarskie.

 

Porównaj ubezpieczenie na życie online!

 

Ubezpieczeniazyciowe.pl

Pewnie już widziałeś serwis ubezpieczeniaonline.pl i ichnią porównywarkę ubezpieczeń na życie. Dzisiaj chcielibyśmy pokazać Ci, w jaki sposób należy uzupełnić inny formularz, który zbliży Cię do wyboru najlepszego ubezpieczenia na życie.

Read more... 0 comments

Polisanaraka.pl

Być może nie wiesz jeszcze, ale istnieją dedykowane produkty na wypadek zachorowania na raka. W tej chwili w Polsce oferują je trzy towarzystwa ubezpieczeniowe: AIG, ING, AXA. Jest to o tyle dobra wiadomość, że jeśli interesuje Cię tylko i wyłącznie ochrona na wypadek zachorowania na nowotwór, to nie musisz wcale brać pełnego ubezpieczenia na życie. Możesz zdecydować się tylko i wyłącznie na tę formę ochrony. Czy jednak można porównać sobie gdzieś te oferty?

Read more... 0 comments

Ubezpieczenia Online

Ubezpieczenia Online.pl to największa porównywarka ubezpieczeń na życie w Polsce. O tym, w jaki sposób działają tego typu kalkulatory, pisaliśmy już na naszej stronie internetowej. Dzisiaj przedstawimy krok po kroku, w jaki sposób należy korzystać z tego narzędzia. Zapraszamy do lektury!

Read more... 0 comments