Jak oswoić strach przed nowotworem?

Jak oswoić strach przed nowotworem?

Choć choroby nowotworowe dzisiaj leczy się na pewno dużo skuteczniej, niż jeszcze dziesięć czy dwadzieścia lat temu, to i tak w wielu przypadkach kuracja jest bardzo kosztowna – zwłaszcza w przypadku, gdy konieczne jest użycie leków nierefundowanych.

Ludzie przewidujący już zawczasu postarają się o odpowiednie zabezpieczenie finansowe – ubezpieczenie na wypadek zachorowania od nowotworu. Ale gdzie szukać takiej polisy?

Ostatnio natrafiliśmy na zupełnie nową porównywarkę: polisanaraka.pl. Dzięki niej można otrzymać oferty dedykowanych produktów właśnie pod ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór. Jeśli już ktoś korzystał z proponowanej przez nas porównywarki ubezpieczeń na życie, to wie, w jaki sposób to działa:

  • należy uzupełnić skróconą ankietę medyczną;
  • uzupełnić swoje dane kontaktowe;
  • następnie skontaktują się z Tobą agenci ubezpieczeniowi, reprezentujący trzy towarzystwa ubezpieczeniowe, które w tej chwili oferują ubezpieczenia na wypadek zachorowania na nowotwór.

Polisa na raka – dlaczego warto zainteresować się tą ofertą?

Cóż, co nieco już napisaliśmy wyżej. W rzeczywistości (tak jak jest w tej znanej reklamie, którą wrzucamy na końcu) rak się leczy, ale już na początku leczenia trzeba przeznaczyć na to nieraz sporą gotówkę. Te niezbędne środki (w przypadku wejścia nowotworu w drugą fazę) zapewnią właśnie ubezpieczenia na wypadek nowotworu.

Tak więc – nie bój się tego ubezpieczenia. A póki co, zapraszamy do zapoznania się z bardzo dobrą i sugestywną reklamą: